מלווה עסקים מקיימים

יש לי שתי אהבות בחיים וחלום אחד: פרסום וקיימות ואני חולמת לחבר אותם יחד. 
אחרי כמה שנים שאני עובדת בתחום הפרסום הדיגיטלי ועוד כמה שנים שאני קוראת ולומדת על קיימות הבנתי שהחיבור ביניהם חייב לקרות כדי שנוכל לעזור לכדור להשתקם ולחברה שלנו להיות יותר קהילתית. 
נעים מאוד אני דנה גלרטר, בואו נעשה את זה יחד!

 

מה אני יודעת לעשות

 אני עוסקת בשיווק כבר 4 שנים במשרדי פרסום ובאופן עצמאי. הלכתי ללמוד פרסום בגלל שגדלתי בתנועת הצופים וחלמתי להיות בצוות השיווק של התנועה, אולי היום הזה עוד יגיע... אני סטודנטית לתואר שני בלימודי סביבה באוניברסיטת תל אביב ותמיד מתרגשת מלקוחות חדשים שעושים ועושות טוב לכדור ולאנשים והנשים עליו

 
Casual Work Meeting

ניהול שוטף של נכסים דיגיטליים

ניהול רשתות חברתיות וקמפיינים

לאלו מכם שלא רוצים ללמוד לבד או לא זורמת להם הכתיבה אני בדיוק בשבילכם. נותנת את המענה לכל הצרכים שיש בתחזוק הרשתות החברתיות Facebook, Instagram, Linkedin ועוד

שיעורים פרטיים

על מערכת הפרסום של פייסבוק ואינסטגרם

שיעור אחד על אחד למתחילים ומתקדמים על מערכת הפרסום היעילה והזולה ביותר היום. בשיעור נבנה יחד קמפיין לפי הצורך של הלקוח/ה, אלמד את כל השיטות והכלים שצריך לדעת כדי לעלות קמפיין מוצלח שמביא תוצאות טובות וזולות.

 בניית אתרים ומיניסייטים

ותחזוקה שוטפת של אתרים

את האתרים אני בונה במערכות לבניית אתרים : WIX, Shopify, Wordpress, Mailchimp. בניית האתר כוללת איפיון של האתר, כתיבת טקסטים, עיצוב וכל המעטפת.

כתיבת תוכן

לרשתות חברתיות, מיילים ואתרים

אחד הדברים שאני הכי אוהבת זה לכתוב על הדברים שאני מחוברת ומאמינה בהם. יחד נבין מה מטרת הטקסט ואיך לכתוב בצורה כזו שתגרום למשתמשים לעשות פעולות בעקבות הטקסט.

פרוייקטים

הדברים שאני גאה בהם

IMG_6947.jpg

אנימקיימתעכשיו#

שלושים ימים שבהם כתבתי על קיימות

הקורונה הביאה איתה גם דברים טובים. בזמן הסגר החלטתי לקחת על עצמי פרוייקט ולכתוב במשך 30 ימים על קיימות ועל השינויים הקטנים שעשיתי בחיי כדי לעזור לכדור ולנו לשרוד יותר שנים.

57504588_2198448750247120_11501540724944

הוגה תל אביב

עסק לסדנאות יצירה פרטיות

במשך שנתיים פעם בשבוע ארחנו רותם שלזינגר ואני סדנאות יצירה ביתיות באווירה קסומה. המפגשים היו בהשראת ההוגה מהתרבות הדנית. (Hygge) הוא מונח מהמדינות הנורדיות שמתאר רגעים של חמימות, רגיעה ושלווה אותם רגעים שנעים בלב.

WhatsApp Image 2020-06-30 at 16.55.10.jp

פרוייקט תןדייז

פרוייקט נתינה בינלאומי

תןדייז הוא מיזם שמטרתו להרבות טוב בעולם ע״י מעשים טובים. אם קיבלת את הצמיד של תןדייז יש לך 10 ימים לעשות מעשה טוב ולהעביר את הצמיד הלאה. לקחתי חלק בצוות ההקמה של הפרוייקט וגייסנו יחד מעל 20,000 ש״ח להוצאת הצמידים. הפרוייקט הגיע לכל העולם ואפילו לחדשות 2

 

חברות וארגונים שעבדתי איתם

logo_edited_edited.jpg
 
WhatsApp Image 2020-06-30 at 17.00.49.jp

צרו קשר

  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram
 
 

Follow me on Instagram

 
 
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Instagram

©2019 by YALDE. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now